بهترین خودکار برای امتحان

برای امتحان های مهم در مدرسه و دانشگاه باید از خودکار خوب و روان استفاده کرد. زیرا ذات امتحان همراه با استرس و اضطراب است و اگر مشکلی مثل قطع و وصل نوشتن خودکار نیز به آن اضافه شود فشار عصبی زیادی بر روی ما وارد می کند. به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم تا بهترین خودکارهای موجود را در لیستی بیاوریم که برای نوشتن جزوه و یا امتحان دادن بسیار مناسب است.

خودکار بیک :

از جمله معروف ترین و محبوب ترین برند خودکار در ایران بیک می باشد که هنوز هم درصد زیادی از جامعه بر این باور هستند که بهترین خودکار بیک است. البته خودکار بیک انواع مختلفی دارد که از اندازه نوک قلم گرفته تا نوع جوهر و حتی کشور تولید کننده . بعضی از خودکارهای بیک ساخت ایران می باشند و برخی ساخت کشورهای دیگر همچون آلمان. استفاده از خودکار بیک برای عده ای که سالها است با این برند خاطره دارند و از آن استفاده می کنند و به استفاده از بیک عادت کرده اند لذت بخش است و عمدتا این خودکار روان است و نوشتن با آن بسیار راحت. پس یکی از پیشنهادهای ما برای جلسه امتحان قطعا خودکار بیک می باشد.

خودکار آکروبال پایلوت :

بدنه این خودکار به صورت ارگونومیک طراحی شده است و باعث میشود به هنگام نوشتن انگشت ها کمتر خسته شوند. به همین دلیل برای امتحاناتی که سوال های زیادی دارد و یا برای نوشتن جزوه های طولانی انتخاب مناسبی می باشد .

خودکار اگزم گرید استابیلو :

همانطور که از اسم این خودکار مشخص است ، به طور اختصاصی برای امتحان ها طراحی و ساخته شده است. یکی از ترس هایی که همیشه باعث میشود سر جلسه امتحان بیش از یک خودکار به همراه داشته باشیم این است که وسط جلسه امتحان ، جوهر خودکار تمام نشود ! به همین دلیل بدنه این خودکار به صورت شفاف ساخته شده است که شما میتوانید میزان جوهر باقیمانده خودکار را مشاهده کنید. روان بودن و نوک نازک آن نسبت به سایر خودکارها باعث میشود که سرعت و دقت نوشتن شما بیشتر شود.