پازل دی تویز

پازل دی تویز یکی از معروف ترین انواع پازل می باشد که با توجه به کیفیت عالی که در محصولات این شرکت میتوانید مشاهده کنید ، قیمت مناسبی نیز دارد. دی تویز ( D-Toys puzzles ) یک شرکت ساخت پازل می باشد که در کشور رومانی فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از مواد اولیه بسیار عالی و همچنین کیفیت چاپ فوق العاده بر روی پازل ها توانسته در بین شرکت های سازنده پازل از بقیه متفاوت شود و محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کند. 

پازل های هزار تکه این شرکت بسیار سرگرم کننده هستند و درست کردن آنها نیاز به تمرکز و صبر و حوصله زیادی دارد و میتواند برای سرگرمی های خانوادگی بسیار مناسب باشد. 

پازل ها عموما به عنوان یک بازی فکری شناخته میشوند. در کودکان و همچنین بزرگتر ها میتواند درک تصویری مغز را بالا ببرد و در کودکانی که بیش فعال هستند و آرام و قرار ندارند درست کردن پازل میتواند باعث شود تا کودک صبر و آرامش بیشتری پیدا کند. به همین جهت یکی از بازیهایی که برای رشد عقلی و درکی کودکان توصیه میشود درست کردن انواع پازل می باشد. 

همچنین در بزرگترها نیز به دلیل فعالیتی که مغز به همراه چشم ها دارد و هر دو عضو درگیر می شوند ، برای تقویت مغز و اعصاب و همچنین جلوگیری از بیماریهایی مثل آلزایمر بسیار مفید می باشد. پازل های هزار تکه به دلیل اینکه درست کردن آنها کمی سخت تر می باشد برای بزرگترها توصیه میشود .