کوله پشتی فابرکاستل

کوله پشتی فابرکاستل

کوله پشتی فابرکاستل یکی از برندهای معروف در زمینه تولید کوله پشتی می باشد که از برندهای نام آشنا در زمینه تولید لوازم التحریر می باشد که قطعا با نام این برند آشنا هستید. 

کوله پشتی های فابر کاستل از بهترین مواد و در کارخانه فابرکاستل آلمان ساخته شده اند و وارداتی می باشند.

زیپ کیف ها از برند YKK ژاپن میباشد که بهترین تولید کننده زیپ کیف و چمدان در سطح جهانه و

تمام زیپ کیف ها در کارخانه با دستگاهای فوق پیشرفته چندین بار تست شدن و هیچ‌گونه مشکل و خرابی ندارن 

جنس پارچه ی کیف ها بسیار مقاوم و ضد پارگی و ضد آب میباشد .

دوخت تمام کیف ها به صورت دوگانه و سه گانه میباشد ،( هم از رو ، هم از زیر و هم از داخل )

تمام کیف ها همراه با یک سال وارانتی به فروش میرسد و در صورت هرگونه خرابی ( به صورت طبیعی )
یک کیف نو تحویل داده میشود .

پارچه ضد آب، ساخته شده از یکی از محکم ترین و با دوام ترین پارچه ها کوله پشتی دو محفظه ای با بافتی منحصر به فرد.

برای خرید کوله پشتی فابرکاستل میتوانید از محصولات پایین انتخاب کنید و با توجه به سلیقه خودتان محصول مورد نظر را خریداری نمائید.

کوله ها در مدل های مختلف دو زیپ ، سه زیپ ، چهار زیپ و چرخ دار موجود می باشند که با توجه به نیازتان میتوانید از بین آنها با بهترین قیمت از فروشگاه میلاد خریداری نمائید. 

کوله پشتی دو زیپ : 

این مدل از کوله پشتی ها دارای دو زیپ می باشد که یکی برای قسمت اصلی می باشد که معمولا کتاب ها و یا لوازم التحریر در آن قرار می گیرد و یا اگر کوله پشتی برای مصارف دیگری مورد استفاده قرار گیرد معمولا وسایل اصلی در آن قرار می گیرد و زیپ کوچکتر که در آن وسایل کوچکتر و مهم میتواند قرار بگیرد مثل مدارک ، کاغذهایی که به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد و پیدا کردن آنها در زمان کم اهمیت دارد و چیزهایی از این قبیل.

اگر یک کوله پشتی کوچک و در عین حال کاربردی و سبک میخواهید این مدل پیشنهاد میشود. 

کوله پشتی سه زیپ : 

این مدل دارای ابعاد بزرگتری هست و حجم بیشتری در آن جا میشود. اگر وسایل شما زیاد است و یا علاوه بر کتاب ها لوازم دیگری نیز باید در کوله خود قرار دهید این مدل را پیشنهاد میکنیم. یکی از مزیت هایی که این کوله پشتی ها دارند این است که دو قسمت اصلی در آن تعبیه شده است که اگر نیاز دارید که وسایل خود را به دو دسته تقسیم کنید از این مدل استفاده کنید. 

کوله پشتی چهار زیپ : 

این مدل حجیم می باشد و عرض کوله بیشتر می باشد و اگر نیاز به یک کوله پشتی بزرگ برای قرار دادن تمامی وسایل مورد نیازتان دارید پیشنهاد ما همین مدل چهار زیپ می باشد. 

کوله پشتی چرخدار : 

حجیم ترین مدل کوله پشتی فابر کاستل در واقع همین مدل های چرخدار می باشد که برای مسافرت های طولانی که شما مجبور هستید وسایل مورد نیازتان را که سنگین نیز هستند را با خود حمل کنید. بهترین گزینه برای این کار استفاده از کوله چرخدار می باشد که میتوانید به راحتی کوله را بر روی زمین قرار دهید و آن را بکشید و دیگر نیازی به بلند کردن کوله و حمل آن و تحمل وزن وسایل خود نیستید.